Останні новини

Кам’янчанин Назар Брильов виступить на чемпіонаті Європи з тхеквондо

- 19 Жовтня 2023, 12:10

З 19 по 21 жовтня в Белграді (Сербія) проходить Чемпіонат Європи з тхеквондо ВТ серед кадетів по ростовим категоріям.

У змаганнях у складі національної збірної України братиме участь вихованець ДЮСШ №4, тренера Олександра Кірпи, Назар Брильов.

Бажаємо успіхів нашій команді!

До речі, Назар виборов перемогу міжнародного турніру з тхеквондо Polish Open 2023, який проходив 9 вересня у Варшаві.

З 28 по 31 серпня спортсмен брав участь у чемпіонаті світу серед кадетів з тхеквондо. На жаль, кам’янчанин поступився спортсмену з Південної Кореї, проте отримав гарний досвід участі в змаганнях такого рівня. А в червні став бронзовим призером Відкритого всеукраїнського турніру класу А “Південна Пальміра” з тхеквондо ВТФ.

Став чемпіоном Європи, а також був переможцем турнірів President Cup в Стамбулі та “Bulgaria Open G2” в Софії.