Криворізькі спортсмени стали переможцями та призерами Кубка України з кульової стрільби

З 22 по 30 вересня на спорудах Вінницької обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” проходить Кубок України з кульової стрільби. В змаганнях беруть участь понад пів сотні стрільців, зокрема й вихованці криворізької “ДЮСШ №7”.

За підсумками національної першості наші земляки здобули три нагороди. Так заслужений майстер спорту Вікторія Рибовалова стала найкращою у вправах ГП-11А та ГП-12, а Роман Чадай виборов “срібло” у вправі ГП-11А. Вони стріляли з пневматичних гвинтівок по мішеням, що рухалися у повільному та швидкому темпі, але виконали різну кількість пострілів.

Готують спортсменів тренери-викладачі Олексій Виливаний, Станіслав Лось і Віктор Скотников.