Українці змагатимуться на чемпіонаті світу з веслувального слалому

19 вересня у Лі Веллі (Велика Британія) стартував чемпіонат світу з веслувального слалому на байдарках і каное.

У змаганнях беруть участь понад 300 спортсменів з 50 країн. Впродовж шести днів буде розіграно 10 комплектів нагород і 27 квот на Олімпійські ігри у Парижі-2024.

Україну на світовій першості представлятимуть 5 спортсменів. Для них це можливість здобути першу в історії нагороду з веслувального слалому, адже торік українці здобули лише 9 місце.

Склад збірної України:

• Жінки: Вікторія Ус (каное, байдарка, байдарка-крос), Вікторія Добротворська (каное, байдарка), Анна Личко (байдарка);
  • Чоловіки: Сергій Совко (байдарка), Артем Івченко (каное).

Фавориткою змагань нашої збірної вважають Вікторію Ус, саме вона в тому року завоювала 9 місце. Вона – учасниця двох Олімпійських ігор, цей чемпіонат світу для неї стане восьмим.  Стільки же разів виступала й її колега – Вікторія Добротворська. Для Сергія Совко це другі подібні змагання, а для Анни Лочко – перші.