“Дніпро-1” внічию зіграв з “Колосом”

17 вересня на “Дніпро-Арені” пройшов матч 7-го туру УПЛ 2023/2024 між “Дніпром-1” та “Колосом” (Ковалівка).

Новий головний тренер дніпрян Юрій Максимов у цьому матчі обрав схему з трьома центральними захисниками. Дніпряни не одразу перехопили ініціативу, кілька непоганих комбінацій так і не вдалося реалізувати. Ковалівці також не відставали. Першу гостру атаку вони провели на 27-й хвилині, потім на 42-й. Та все ж забити так і не вдалося. Перший тайм так і закінчився з нульовим рахунком.

Другий тайм виявився більш вдалим для “Колоса”. На 61-й хвилині Салабай вдало спрямував м’яч у сітку і відкрив рахунок 1:0 на користь своєї команди.

Проте дніпряни активізувалися і досить швидко відновили рівновагу – Гуцуляк отримав пас від Піхальонка і  пробив з лінії карного майданчику у самісіньку дев’ятку – рахунок 1:1.

На жаль, подальші атаки обох команд так і не принесли очікуваного гола. У компенсований арбітром час дніпряни всією командою пішли в атаку, але ковалівці зуміли встояти, і завершити зустріч внічию.