Останні новини

Новини Соціальні мережі Футбол

Бущан залишив “Аль-Шабаб” і може повернутися до УПЛ

Бущан залишив “Аль-Шабаб” і може повернутися до УПЛ

Саудівський «Аль-Шабаб» офіційно оголосив про відхід українського голкіпера Георгія Бущана, який виступав за команду з початку 2025 року.

Контракт 33-річного воротаря був чинним до літа 2027 року, однак клуб не розкрив подробиць дострокового припинення співпраці.

Очікується, що Бущан продовжить кар’єру в житомирському «Поліссі», за яке вже виступав на правах оренди. У складі «вовків» він провів шість матчів, пропустив десять м’ячів і тричі зберіг свої ворота недоторканими.

До Саудівської Аравії воротар переїхав у січні 2025 року, однак не зміг закріпитися в основному складі «Аль-Шабаба». Загалом він відіграв 13 поєдинків, у яких пропустив 28 голів.

У складі національної збірної України Бущан провів 18 матчів. За даними Transfermarkt, його трансферна вартість становить два мільйони євро.

Читайте також: