Бущан залишив “Аль-Шабаб” і може повернутися до УПЛ

Саудівський «Аль-Шабаб» офіційно оголосив про відхід українського голкіпера Георгія Бущана, який виступав за команду з початку 2025 року.
Контракт 33-річного воротаря був чинним до літа 2027 року, однак клуб не розкрив подробиць дострокового припинення співпраці.
Очікується, що Бущан продовжить кар’єру в житомирському «Поліссі», за яке вже виступав на правах оренди. У складі «вовків» він провів шість матчів, пропустив десять м’ячів і тричі зберіг свої ворота недоторканими.
До Саудівської Аравії воротар переїхав у січні 2025 року, однак не зміг закріпитися в основному складі «Аль-Шабаба». Загалом він відіграв 13 поєдинків, у яких пропустив 28 голів.
У складі національної збірної України Бущан провів 18 матчів. За даними Transfermarkt, його трансферна вартість становить два мільйони євро.
Читайте також:
- Неймар дебютував на ЧС-2026 та встановив історичний рекорд
- Мексика розгромила Чехію та виграла групу А, ПАР вийшла до плейоф ЧС-2026 (відео)


