Українські спортсмени вибороли перше “срібло” чемпіонату світу з сучасного п’ятиборства

У перший же день змагань українська збірна відкрила лік нагородам, обійшовши сильних суперників з Італії.

У литовському Друскінінкаї 12 вересня розпочався юніорський чемпіонат світу з сучасного п’ятиборства. Змагання зібрали сотні учасників з Литви, Франції, Італії, Іспанії, Німеччини, Румунії, Хорватії, Польщі, Укоаїни та інших країн світу.

У перший же день змагань українські спортсмени Владислав Чекан і Роман Попов здобули “срібло” в естафеті.
Наша команда показала перший результат у фехтуванні (23 перемоги / 9 поразок), з дев’ятим часом подолала смугу перешкод – 1.30,95, стала четвертою у плаванні – 1.50,81. На старт лазер-рану наші хлопці вийшли в дев’яти секундах від лідерів – представників Франції Емільяна Мера і Матіса Роша. Вони зуміли ліквідувати відставання і долю “золота” вирішив фінішний спурт, у якому команда суперників виявилася трішки сильнішою.
Франція у підсумку стала чемпіоном з результатом 1441 очок, українці здобули “срібло” з результатом 1439 очок, бронза – в італійців, 1409 очок.

Змагання ще продовжуються, так що бажаємо успіху нашій збірній.