Останні новини

World Boxing скасувала всі санкції щодо білоруських боксерів

World Boxing скасувала всі санкції щодо білоруських боксерів

Виконавча рада Світової федерації боксу (World Boxing) скасувала санкції щодо білоруських спортсменів.

Всі атлети з білорусі тепер можуть брати участь у міжнародних змаганнях під національним прапором, а не як “нейтральні”. Також знято всі обмеження щодо офіційних осіб. Рішення набуває чинності негайно і поширюється на всі міжнародні змагання World Boxing, Континентальної конфедерації Європи (CEF), Європейської боксерської федерації (EQB), а також інші івенти, які організують національні федерації-члени World Boxing.

Рішення щодо зняття санкцій World Boxing мотивував нещодавньою рекомендацією Міжнародного олімпійського комітету. У своєму поясненні МОК вказував, що “НОК білорусі перебуває в хорошому становищі і дотримується Олімпійської хартії”, а участь білоруських спортсменів у “нейтральному” статусі на великих міжнародних змаганнях “пройшла без будь-яких інцидентів як у змаганнях, так і поза ними”.

Раніше відмовилася знімати санкції із білоруських спортсменів World Athletics. Легкоатлетична асоціація відхилила рекомендацію МОК, заявивши, що не переглядатиме це питання доти, доки, як мінімум, не “з’явиться відчутний прогрес у мирних переговорах росії з Україною.

У квітні Міжнародна федерація водних видів спорту повністю зняла санкції з російських та білоруських спортсменів.

World Boxing офіційно прийняла росію та білорусь до складу учасників у березні цього року. У квітні організація офіційно дозволила росіянам та білорусам виступати у “нейтральному” статусі.

Читайте також: