Це був історичний дебют жіночої команди криворізького клубу в цьому турнірі, щоправда, видався він провальним.

Господарки зустрічі повели в рахунку ще у першому таймі, Дюфур розпочала погром “синьо-жовтих”. Вже до 60-ї хвилини вона оформила хет-трик (два асисти на свій рахунок записала Матильда Бурдьє). Кайя Корошець забила четвертий гол у ворота “Кривбаса” та поставила крапку в матчі – 4:0.

Голи: Дюфур, 25, 56, 59, Корошец, 72

Варто відзначити голкіперку гостей Дар’ю Келюшик, яка здійснила за цей поєдинок шість сейвів. Жу Менгді, перша китаянка в українському футболі, залишилась у запасі.

До слова, для попадання в основну стадію парижанкам потрібно буде подолати ще два раунди. У півфіналі відбору підопічні Сандрін Субейран зіграють із представницями лондонського “Арсенала”.