Кам’янська “Паляниця” перемогла на обласному турнірі з паркового волейболу

Цими вихідними, з 25 по 27 серпня, у Дніпрі пройшов турнір із паркового волейболу на “Кубок Вікторії Орєшиної”. Такі змагання проходять учетверте.

Позмагатися зібралися 8 збірних команд з Дніпра, Києва, Павлограда, Кам’янського, Харкова, Бердянська, Донецька, Маріуполя, Лозової, Слобожанського.

У напруженій боротьбі справжню вправність та майстерність продемонструвала команда “Паляниця” з Кам’янського, яка виборола 1 місце турніру. Другими стала команда “Viktoria” з Києва, третіми – команда “Міцний горішок” з Харкова.

Кращими гравцями турніру стали Савчук Вадім з команди “Паляниця” та Мозол Вікторія з “Viktoria”.

Приз глядацьких симпатій отримав Сергій Кисіль з команди “Міцний горішок”.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубком, медалями та цінними подарунками. Та найголовніше – всі отримали заряд енергії та гарного настрою.