Тенісист з Кам’янського вийшов у основну сітку хардового турніру АТР

Відомий український тенісист, кам’янчанин Ілля Марченко  впевнено виступає у хардовому турніру серії АТР 250 у Вінстон-Сейлемі, після двох перемог він вийшов у основну сітку турніру.

У півфіналі відбору українець, посіяний під другим номером, здолав 22-річного Філіппо Мороні з Італії (№799 ATP), якому організатори видали вайлд-кард – 6:3, 6:4.

У фіналі відбору українець у двох сетах обіграв американця Омні Кумара (АТР 383) за 1 годину та 44 хвилини.

• АТР 250 Вінстон-Сейлем. Хард. Кваліфікація
  • Ілля Марченко (Україна) – Омні Кумар (США) – 6:4, 6:4

Це була перша зустріч тенісистів. Марченко вперше з жовтня 2021 року пробився до основи турніру АТР.

У 1/16 фіналу змагань у Вінстон-Сейлемі Марченко зіграє проти австралійця Рінки Хідзикати.

Нагадаємо, Ілля Марченко виступає на турнірі у Вінстон-Сейлемі після перемоги на челенджері у Салінасі (Еквадор), який відбувся у липні. Там у фіналі він за 2 години у двох сетах обіграв Матіа Пецотича (Хорватія, ATP 611) – 6:4, 6:4. Завдяки перемозі у Салінасі український тенісист здобув 75 рейтингових очок і в заліку ATP у режимі онлайн піднявся на 253-е місце (+75 позицій).