Українець Владислав Бухов завоював золоту медаль на першому чемпіонаті Європи з плавання U-23

21-річний киянин, вихованець столичної Школи вищої спортивної майстерності,  завоював золото у новій дисципліні.

Про це повідомили у Департаменті молоді та спорту КМДА.

Перший чемпіонат Європи з плавання до 23 років завершився 13 серпня в ірландському Дубліні. Змагання включали повну програму чемпіонату світу для індивідуальних запливів та спеціальні запливи на вибування «Skins Race» на дистанції 50 м вільним стилем. Такі запливи проводилися на Чемпіонаті Європи U23 вперше в історії. І Владислав Бухов став першим володарем золотої медалі на цій дистанції.  У вирішальному запливі він переміг з результатом 24,49 секунди.

Також Владислав виборов бронзу змагань на дистанції 50 вільним стилем з результатом 21,96.

Владислав Бухов — український плавець, чемпіон світу та дворазовий бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи. Народився у Донецьку, живе і тренується у Києві.  Тренер – Андрій Хлопцов.

У січні 2020 року на турнірі у Люксембурзі встановив новий юніорський рекорд світу та Європи на дистанції 50 метрів батерфляєм та виграв срібну медаль. Окрім цього на дистанції 50 метрів вільним стилем став третім та виконав норматив на Олімпійські ігри 2020 року.