Вадим Науменко оновив рекорд України на дистанції 200 метрів комплексним плаванням

Плавець Вадим Науменко встановив новий рекорд України на дистанції 200 метрів комплексним плаванням під час молодіжного чемпіонату Європи.

На змаганнях в ірландському Дубліні, Науменко виступав в статусі чинного рекордсмена України. Автором цього досягнення Вадим став у 2022 році, а у травні оновив свій же результат у цій дисципліні на чемпіонаті України з часом 2:00.43.

На континентальній першості 20-річний спортсмен покращив показник ще на 0.04 секунди (2:00.03 хвилини). Проте, це не допомогло Науменко здобути перемогу в запливі. Він фінішував п’ятим. Першим дистанцію подолав Метью Сейтс з Південної Африки, який проплив 200 метрів за 1 хвилину 57 секунд 78 мілісекунд. Другим та третім стали Рон Полонський (1:58.07 хв) та Габор Зомборі (1:59.17 хв) відповідно.

Виступ Вадима у фіналі став останнім для “синьо-жовтих” у межах турніру.