Третій рік поспіль збірна України перемагає на чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств ММА

З 2 по 5 серпня в Абу-Дабі на легендарній Mubadala Arena у Zayed Sports City проходив чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів.

Змагання зібрали понад 600 спортсменів із 47 країн світу, і проводилися за трьома віковими категоріями 12-13 років, 14-15 років та 16-17 років.

Збірну України представляли 22 спортсмена у віковій категорії 12-13 років, 24 спортсмена – 14-15 років, 23 спортсмена – 16-17 років. Супроводжували юних бійців 28 тренерів.

За підсумками чотирьох днів змагань Збірна України виборола 11 золотих, 16 срібних та 17 бронзових нагород та посіла перше загально командне місце на чемпіонаті світу. Наші спортсмени кожного дня здобували перемоги, і так відбувається вже третій рік поспіль.

Усього українці здобули 44 медалі, для порівняння, США, які стали другими, вибороли лише 18 медалей, а Таджикістан – 13, ставши третім.

До речі, найкраще всіх відзначилися спортсмени з Дніпропетровщини, які посіли перше загальнокомандне місце, виборовши 7 нагород. Представляли регіон Федерація ММА Дніпропетровської області, Клуб Змішаних Єдиноборств Сварог (Дніпро), Спортивна школа №7 (Дніпро), спортивний клуб Барс (Кривий Ріг), спортивний клуб “Леон” (Дніпро).