Останні новини

“Київ-Баскет” обіграв “Кривбас” у стартовому матчі черкаського баблу Суперліги

- 24 Жовтня 2024, 17:10

У Черкасах стартував третій ігровий тиждень Суперліги-2024/25. У стартовому поєдинку баблу “Київ-Баскет” здобув перемогу над “Кривбасом” – 75:65.

Протягом всього матчу столична команда мала над суперником незначну перевагу. На велику перерву команда Дмитра Забірченка пішла з гандикапом в 9 очок.

У третій чверті був момент, коли “Кривбасу” майже вдалось зрівняти рахунок. Але кияни швидко відновили перевагу і більше не дозволили супернику наблизитися на небезпечну відстань. Єдине, чого досягли підопічні Олександра Ворони – локальної перемоги у малорезультативній останній чверті.

Перемога (третя у чотирьох поєдинках) дозволила столичній команді набрати сім очок і тимчасово піднятися на другий рядок у турнірній таблиці. Сьогодні відбудеться ще один поєдинок Суперліги: “Черкаські Мавпи” на своєму майданчику зіграють з “Прикарпаттям-Говерлою”.