Останні новини

Ліга чемпіонів: “Шахтар” поступився “Арсеналу” в 3-му турі (відео)

- 23 Жовтня 2024, 08:10

22 жовтня донецький “Шахтар” провів у Лондоні свій третій матч у Лізі чемпіонів проти “Арсеналу”. Гра проходила на стадіоні “Емірейтс” у Лондоні.

Після нічиєї в першому турі проти “Болоньї” (0:0) та поразки від “Аталанти” (0:3) у другому, “Шахтар” зустрівся з “Арсеналом” на виїзді в столиці Англії.

Матч був насичений боротьбою та моментами з обох сторін. На 29-й хвилині господарі відкрили рахунок: Мартінеллі прорвався з лівого флангу в штрафний майданчик і з другої спроби вдарив у ближній кут. М’яч після рикошету від стійки та Різника перетнув лінію воріт — 1:0. Наприкінці гри “Шахтар” спробував натиснути на суперника, але відігратися не зміг.

Воротар Анатолій Різник відзначився у другому таймі, відбивши пенальті. Крім нього, на полі зіграли інші гравці збірної України: Конопля, Бондар, Матвієнко, Криськів, Судаков, Зубков (якого замінили на 64-й хвилині).

Універсал “Арсенала” Олександр Зінченко весь матч просидів на лаві запасних.