Останні новини

Жіноча збірна України з футзалу здобула першу перемогу на чемпіонаті світу

- 18 Жовтня 2024, 08:10

17 жовтня жіноча збірна України з футзалу здобула переконливу перемогу над Північною Ірландією з рахунком 6:0 у другому матчі основного раунду європейської кваліфікації чемпіонату світу 2025 року. Після поразки від Франції (1:3) команда під керівництвом Олега Шайтанова повернулася до боротьби, продемонструвавши впевнену гру.

Українки домінували на полі з самого початку, і хоча суперниці довгий час успішно оборонялися, на 15-й хвилині Анастасія Кліпаченко відкрила рахунок після подачі кутового від Юлії Титової. Менш ніж через хвилину Дар’я Ковшик подвоїла перевагу нашої команди.

У другому таймі Ковшик оформила хет-трик, а на 28-й хвилині додала ще один гол, завершивши покер. Ксенія Бурлаченко також забила, довівши рахунок до 5:0, а Ковшик поставила фінальну крапку — 6:0 на користь України.

Збірна України продовжить боротьбу 19 жовтня в матчі проти команди Чехії. Лише переможець групи вийде до еліт-раунду відбору.

Північна Ірландія — Україна — 0:6 (0:2)

Голи: Кліпаченко (15), Ковшик (16, 23, 28, 38), Бурлаченко (34).

Україна наразі посідає 3 місце турнірної таблиці (3 очки), попереду Франція та Чехія (по 4 очки).