Кам’янські боксери стали призерами всеукраїнського турніру імені Янченка

З 1 по 4 жовтня в Кам’янському на базі СК “Прометей” відбувся Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений пам’яті Олександра Янченка — відомого тренера, майстра спорту СРСР, який трагічно загинув у автокатастрофі.

Цей турнір зібрав талановитих спортсменів, щоб вшанувати пам’ять легендарного наставника та продемонструвати свої спортивні здібності.

У змаганнях взяли участь 150 боксерів з Дніпра, Запоріжжя, Синельникового, Новомосковська, Кривого Рогу, Кропивницького.

Серед учасників були вихованці кам’янської ДЮСШ№1, які гідно представили наше місто на цих змаганнях, показавши високий рівень підготовки та бойовий дух. Наші спортсмени досягли значних успіхів, виборовши призові місця у своїх вагових категоріях:

• 1 місце: Лісова Софія (категорія 70 кг), Золотаревський Артем (категорія 86 кг), Ігор Сидоренко.
  • 2 місце: Біла Ярина (категорія 54 кг), Прищепа Арина (категорія 75 кг).
  • 3 місце: Грищенко Іван (категорія 54 кг), Гнатенко Макар (категорія 80 кг).

Спортсменів підготували тренери Вадим Хамаза, Геннадій Молоков та Анатолій Румянцев.

Кам'янські боксери стали призерами всеукраїнського турніру імені Янченка Кам'янські боксери стали призерами всеукраїнського турніру імені Янченка