Збірна України з пляжного футболу стартувала у відборі ЧС-2025 з перемоги над Норвегією

Чоловіча збірна України з пляжного футболу здобула розгромну перемогу над Норвегією на старті відбірного турніру до чемпіонату світу-2025 – 8:2.

Матч, як і вся європейська кваліфікація на цьому етапі, проходив в іспанському Кадісі. Українці почали з місця у кар’єр: Андрій Пашко відкрив рахунок уже на 20-й секунді, а на п’яту хвилину рахунок був 3:0. До кінця першого періоду “синьо-жовті” остаточно зняли питання щодо переможця, оформивши результат 6:1 (з дублем Ігоря Левченка).

У другій 12-хвилинці суперники обмінялися голами. У третьому періоді було забито лише один м’яч – ударом з дальньої дистанції відзначився український голкіпер Андрій Неруш.

Наступний матч у рамках Групи F Україна зіграє 7 жовтня проти Польщі. За підсумками першого етапу найкращі 16 команд із шести квартетів сформують пари 1/8 фіналу. Вісім переможців плей-оф сформують дві групи, і четверо найсильніших кваліфікуються у фінальну частину ЧС-2025, яка пройде на Сейшельських островах.

Збірна України раніше тричі виступала у фінальній частині чемпіонатів світу з пляжного футболу (2005, 2011, 2013).