Дніпровський боксер став срібним призером міжнародного турніру в Казахстані

З 29 вересня по 4 жовтня у Шимкенті (Казахстан) проходив 43-й міжнародний турнір з боксу Каракоза Абдалієва. У змаганнях взяли участь 15 боксерів національної збірної України.

Микита Засенок, який представляє Дніпропетровську область, отримав срібну медаль. У фіналі вагової категорії до 80 кг він, на жаль, поступився сильному супернику – казахському боксеру Єрассилу Жакпекову. Крім того, Микита був удостоєний спеціальної нагороди «За волю до перемоги».

Нагадаємо, що в 2022 році Микита Засенок став чемпіоном світу з боксу серед молоді.

Усього українські боксери здобули 6 медалей змагань. Окрім “срібла” Засенока, бронзові нагороди вибороли: Андрій Тишковець (51 кг); Олег Чулячеєв (57 кг); Ельвін Алієв (67 кг); Іван Сапун (80 кг); Богдан Толмачов (92 кг).