“Шахтар” програв “Аталанті” у черговому матчі Ліги чемпіонів

2 жовтня донецький «Шахтар» провів свій другий матч у Лізі чемпіонів 2024 року в оновленому форматі, зігравши в німецькому Гельзенкірхені на «Арені Ауф Шальке» проти «Аталанти». Після нічиєї в першому турі Етапу ліги з «Болоньєю» (0:0), цей матч став важким випробуванням для українського клубу.

Перший тайм пройшов під повною домінацією «Аталанти». Італійці завдали 14 ударів по воротах Дмитра Різника, три з яких були в площину, в той час як «Шахтар» не зміг пробити жодного разу. На 21-й хвилині Берат Джимшіті, після передачі Адемори Лукмана, відкрив рахунок, перегравши українського голкіпера. На 44-й хвилині Лукман сам збільшив перевагу, забивши другий м’яч у падінні.

Другий тайм також почався невдало для «Шахтаря». На 48-й хвилині Рауль Белланова головою забив третій м’яч, зробивши рахунок 0:3. Після цього «Аталанта» взяла гру під контроль і впевнено довела матч до перемоги.

У складі «Шахтаря» на поле виходили футболісти, які були викликані до національної збірної України на жовтневі матчі Ліги націй: Микола Матвієнко, Валерій Бондар, Олександр Зубков (замінений на 75-й хвилині), Георгій Судаков, Артем Криськів, Юхим Конопля (вийшов на заміну на 46-й хвилині) та Тарас Степаненко (замінений на 63-й хвилині).