Українські волейболістки перемогли на турнірі в Туреччині

Єва Сердюк та Дар’я Романюк — переможниці турніру з пляжного волейболу серії Futures у турецькому місті Баликесір, що проходили цими вихідними.

На шляху до медалі наші волейболістки “всуху” 2:0 обіграли суперниць з Туреччини, Казахстану, Швейцарії та Чехії.
У фіналі Єва Сердюк/Дар’я Романюк здолали дует з Естонії Гелін Холлас/Лійза Реммельг — 2-1 (24-26, 21-16, 28-26). Гра видалася напрочуд напруженою. Стартовий сет українки програли 24-26. Але другу партію провели впевнено (21-16), перевівши матч на тай-брейк. Доля золотих нагород вирішувалася на “більше-менше”. Єва та Дар’я приклали максимум зусиль, щоб завершити поєдинок на свою користь.

До речі, минулими вихідними Сердюк та Романюк стали чемпіонками України, а ще раніше виграли турнір у Польщі.

Чоловічий дует Антон Моісеєв та Віталій Саввін зупинився на стадії 1\4 фіналу, програвши представникам Норвегії.