Українки вибороли дві нагороди на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное

У хорватському місті Меткович проходить чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное (марафон). На цій світовій першості українські спортсменки в каное-одиночці на короткій дистанції (3.4 км) посіли призові місця.

Людмила Бабак стала срібною призеркою з результатом 17:07.88, а Олена Циганкова здобула бронзову медаль з часом 17:34.09. Переможницею на цій дистанції другий рік поспіль стала Жофія Кішбан з Угорщини (16:48.93).
Змагання триватимуть до 22 вересня.

Нагадаємо, Бабак в липні виборола “золото” на чемпіонаті Європи з веслувального марафону в Познані, і вдесяте у своїй кар’єрі стала чемпіонкою Європи. Циганкова на цьому ЧЄ здобула срібну нагороду.