Словаччина забиває перший гол у матчі з Бельгією на Євро-2024 (відео)

У понеділок, 17 червня, на Євро-2024 проходять матчі першого туру в групі Е. Після гри між Румунією та Україною (матч завершвся розгромною поразкою України – рахунок 3:0) розпочалася зустріч наших конкурентів по групі – Бельгії та Словаччини.

Бельгія та Словаччина відіграли лише три очних матчі. Всі – товариські. Одну перемогу святкували “червоні дияволи”, ще у двох зустрічах словаки відстоювали нічию.

Збірна Словаччини вже на 7-ій хвилині матчу відкрила рахунок: Іван Шранц опинився у потрібному місці в потрібний час, підібрав м’яч у штрафному майданчику та безжально відправив його низом під праву стійку воріт. Рахунок стає 0:1.

До кінця першого тайму обидві збірні йшли на рівних та мали непогані шанси змінити рахунок, однак жодній так і не вдалося цього зробити. Команди пішли на перерву із рахунком 0:1 на користь Словаччини.

Стартові склади

• Бельгія: Кастельс – Кастань, Фаес, Дебаст, Карраско – Онана, Мангала – Троссар, Де Брюйне, Доку – Лукаку.
  • Словаччина: Дубравка – Пекарик, Вавро, Шкріньяр, Ганцко – Куцка, Лоботка, Дуда – Шранц, Боженик, Гараслін.