“Бешикташ” завоював Кубок Туреччини

23 травня у фіналі Кубка Туреччини “Бешикташ” переміг “Трабзонспор” із рахунком 3:2 та став володарем Кубку. Це вже 11-й трофей в історії клубу.

Рахунок у матчі відкрив на 13 хвилині Онуач, який вивів “бордово-синіх” уперед. І тільки в компенсований час до першого тайму Геззалю вдалося зрівняти рахунок. Все вирішив другий тайм. На його початку Учан вивів “орлів” уперед і тільки на 89 хвилині “Трабзонспор” зрівняв рахунок. Гол забив Пепе.

Вирішальний момент настав на четвертій компенсованій хвилині до другого тайму, коли у воротах “Трабзонспора” відзначився Аль-Мусраті.

“Бешикташ” став другим після “Галатасарая”, який здобував Кубок 18 разів, далі йде “Трабзонспор” – дев’ять трофеїв. Однак сезон “Бешикташ” провалив, в таблиці вони зайняли 5-те місце.