“Барселона” зрівняла рахунок у матчі з “ПСЖ”: дубль від Рафіньї

Сьогодні, 10 квітня, о 22:00 за київським часом, на стадіоні “Парк де Пренс” у Парижі, стартував матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів сезону-2023/24 між “ПСЖ” та “Барселоною”.

На 37-й хвилині каталонці відкрили рахунок у матчі, автором голу став бразильський вінгер Рафінья. Голкіпер парижан Джанлуїджі Доннарумма помилився після передачі Ламіна Ямаля у штрафний майданчик “ПСЖ” – вийшов із воріт і невдало відбив м’яч, який відскочив до Рафіньє, а той розстріляв порожні ворота.

На початку другого тайму “ПСЖ” забив двічі і вийшов уперед, зусиллями Дембеле та Вітіньї. Однак вже на 63-й хвилині Рафінья оформив дубль та зрівняв рахунок.

Переможець цього двоматчевого протистояння зіграє у півфіналі з тріумфатором пари “Атлетіко” – “Боруссія Дортмунд”.

Нагадаємо, на території України поєдинок 1/4 фіналу Ліги чемпіонів у прямому ефірі можна переглянути на медіасервісі MEGOGO.