Український санкар Антон Дукач виборов “бронзу” Кубку націй у Канаді

У канадському Вістлері на третю сходинку п’єдестал пошани Кубка націй  зійшов український санкар Антон Дукач.

28-річний львів’янин показав третій час (50,829 ) в одномісних санях і виборов право представляти Україну в змаганнях Кубка світу, які відбудуться 16 та 17 грудня у Вістлері.

Швидше за українця дистанцію подолали лише американець Джонатан Ерік Густафсон (на 0,257 секунди) та Александер Майкл Ферлаццо з Австралії (на 0,248).

Нагадаємо, що Дукач у січні цього року показав найкращий результат за останні 15 років на чемпіонаті Європи у латвійській Сігулді в санному спорту в чоловічих одномісних санях. Він посів 12-е місце.

Узагалі спортсмен дебютував на Кубку світу у сезоні 2012/13. На його рахунку виступи на двох Олімпіадах та трьох чемпіонатах світу.

Найкращий результат у своїй кар’єрі він показав у загальному заліку Кубка світу, де посів 23-е місце в сезоні 2020/21.