“Кривбас” здобув мінімальну перемогу над “Минаєм”, дограючи у меншості

“Кривбас” мінімально на виїзді обіграв “Минай” у матчі 15-го туру Української Прем’єр-ліги – 1:0.

Перший тайм пройшов без забитих голів, хоч команди регулярно погрожували воротам суперників. У другій половині результативна атака вдалася криворіжцям – гол забив Віктор Блізніченко.

Наприкінці поєдинку “Кривбас” залишився вдесятьох. Юрій Вакулко, який вийшов на заміну, за 12 хвилин на полі отримав дві жовті картки. Проте гості не встигли врятувати поєдинок.

“Кривбас” набрав 30 очок і зрівнявся з лідерами “Дніпром-1” та “Полісся”. “Минай” залишається на останньому місці із шістьма очками.

У наступному матчі команда Юрія Вернидуба прийме “Олександрію” 2 грудня. “Минай” 3 грудня вдома зіграє з “Динамо”.