Ілля Марченко виграв фінал кваліфікації турніру ATP у Бергамо

Тенісист з Кам’янського Ілля Марченко вийшов до основної сітки турніру ATP Challenger Tour 75 в італійському Бергамо.

У фіналі кваліфікації другій ракетці України протистояв француз Кенні де Шеппер. Ілля здолав суперника в двох сетах, витративши на це півтори години.

В першій партії опонент чотири рази виходив вперед, але у вирішальний момент українець здійснив брейк і не втратив свій шанс – 6:4. Другий сет проходив у ще більш напруженій боротьбі. Справа дійшла до рахунку 5:5, і тоді Ілля знову переміг на подачі суперника, після чого з другої спроби реалізував матчбол.

Раніше у кваліфікації цього челенджера Марченко обіграв італійця Леонардо Борреллі. А перед цим він став тріумфатором турніру у Гамбурзі. Таким чином, на рахунку 36-річного кам’янчанина – вісім перемог в останніх дев’яти поєдинках.