Українці вибороли другу медаль чемпіонату світу з боротьби

З 16 по 24 вересня Белград (Сербія) приймає чемпіонат світу з боротьби. На змаганнях розігрують ліцензії, по п’ять у кожній олімпійській ваговій категорії, на Ігри у Парижі-2024.

На днях борець вільного стилю Василь Михайлов став бронзовим призером у ваговій категорії до 79 кг. Тепер спортсменка Юлія Ткач здобула  “срібло” у ваговій категорії до 59 кг. У півфіналі 33-річна українка перемогла німкеню Єлену Бруггер — 2:0, а у сутичці за “золото” з рахунком 1:4 поступилася китаянці Чжан Ці.

Юлія Ткач, чемпіонка світу-2014 року у ваговій категорії до 63 кг, у вазі до 59 кг весною цього року стала віцечемпіонкою Європи і на цьогорічному чемпіонаті світу повторила свій срібний успіх.

Продовжуємо вболівати за українських борців у Белграді. Світова першість триватиме до 24 вересня.

Минулого року переможцем у вільній боротьбі стали американці, у греко-римській – турки, серед жінок у боротьбі кращими стали японки.