Український борець виборов бронзу чемпіонату світу

З 16 по 24 вересня Белград (Сербія) приймає чемпіонат світу з боротьби. На змаганнях розігрують ліцензії, по п’ять у кожній олімпійській ваговій категорії, на Ігри у Парижі-2024.

Відкрили програму змагань представники вільного стилю. І вже є перша українська медаль. Борець вільного стилю Василь Михайлов став бронзовим призером у ваговій категорії до 79 кг.
У сутичці за бронзову нагороду наш чемпіон Європи переміг Болата Сакаєва з Казахстану.
28-річний борець з Одещини повторив своє попереднє досягнення на світових першостях — у Белграді-2022 він також здобув бронзову медаль.

Продовжуємо вболівати за українських борців у Белграді. Світова першість триватиме до 24 вересня.

Минулого року переможцем у вільній боротьбі стали американці, у греко-римській – турки, серед жінок у боротьбі кращими стали японки.