Вихованці кам’янської ДЮСШ №1 – призери чемпіонату області з боксу
З 15 по 19 червня у місті Кривий Ріг відбувся чемпіонат Дніпропетровської області з боксу серед юніорів та юніорок. У престижних змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени регіону, серед яких гідно представили наше місто вихованці ДЮСШ №1.
За підсумками турніру наші спортсмени показали такі результати:
- Максим Бевзюк — 2 місце;
- Дарія Довженко (57 кг) — 3 місце; Іван Грищенко (60 кг) — 3 місце; Назар Макаренко (80 кг) — 3 місце; Данило Лисяк — 3 місце;
- Микола Кучеренко— 5 місце.
“Щиро вітаємо спортсменів із вдалим виступом! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, впевнено рухатися до нових вершин, наполегливо тренуватися та здобувати ще більше яскравих перемог на ринзі й за його межами! Висловлюємо вдячність тренерам-викладачам Геннадію Молокову та Вадиму Хамазі за щоденну працю, відданість своїй справі та професійну підготовку спортсменів. Дякуємо батькам за підтримку, віру у своїх дітей, терпіння та допомогу на шляху до спортивних досягнень. Особливі слова подяки висловлюємо Збройним Силам України за мужність і незламність, завдяки яким наші спортсмени мають можливість тренуватися, змагатися та досягати нових спортивних висот”, – наголосили в ДЮСШ №1.
![]()
![]()
Читайте також:
- Кам’янський тхеквондист став призером чемпіонату Європи
- У Кам’янському відбувся командний тенісний турнір “Rock band tennis cup”
