Українські шпажистки вибороли “бронзу” чемпіонату Європи-2026 з фехтування
Збірна України виграла бронзову медаль у командних змаганнях у жіночій шпазі на чемпіонаті Європи-2026 з фехтування у французькому Антоні.
Національну команду представляли Олена Кривицька, Інна Бровко, Анна Максименко та Яна Шемякіна. У поєдинку за “бронзу” підопічні старшого тренера Богдана Нікішина перемогли Італію, чинних олімпійських чемпіонок – 29:28. У додаткову хвилину на пріоритеті Максименко завдала вирішального уколу та принесла медаль Україні.
В 1/8 фіналу українки впевнено впоралися зі Швецією (45:27), а в 1/4 фіналу не без проблем пройшли Естонію (35:33). У півфіналі Україна поступилася чинним чемпіонкам світу – Франції (33:45).
Зазначимо, що Україна другий рік поспіль виборола медаль у жіночій командній шпазі на чемпіонаті Європи. У 2025-му у Генуї “синьо-жовті” (Влада Харькова, Олена Кривицька, Інна Бровко, Анна Максименко) стали чемпіонками першості.
Україна з п’ятьма медалями в активі завершила виступ на чемпіонаті Європи-2026 в Антоні. Раніше Аліна Комащук виграла “бронзу” у шаблі, а Ольга Сопіт стала чемпіонкою у рапірі. Також збірна України здобула бронзові медалі у командних змаганнях у чоловічій шпазі та жіночій рапірі.
Читайте також:
- Українські рапіристки вперше в історії вибороли “бронзу” чемпіонату Європи
- Ольга Сопіт принесла Україні історичне “золото” на чемпіонаті Європи-2026 з фехтування