Азійська Ліга чемпіонів з’явиться на українських телеекранах: хто транслюватиме турнір

Телекомпанія “Поверхность ТВ” офіційно повідомила про те, що її телеканали, “Спорт 1”, “Спорт 2”, “Спорт 3” і “Sport 1 Baltic”, у новому сезоні транслюватимуть Лігу чемпіонів Азії.

Турнір стартує вже наступного тижня, 18 вересня. Тоді в прямому ефірі буде показано 17 матчів.

Ліга чемпіонів Азії стала об’єктом підвищеного інтересу через масштабне посилення клубів із Саудівської Аравії. У цьогорічному турнірі позмагаються “Аль-Іттіхад”, “Аль-Наср” і “Аль-Хіляль”, за які виступають такі зірки як Кріштіану Роналду, Карім Бензема, Неймар та інші.

Довідка. У груповій стадії тамтешнього найпрестижнішого клубного турніру беруть участь 40 колективів, які поділені на 10 груп по 4 команди. За підсумками основного етапу команда-переможець кожного квартету, а також 6 найкращих клубів, які посіли другі місця, виходять до плей-офф раунду. Там вони проведуть лиш одну зустріч “на виліт”.

Чинним тріумфатором азійської ЛЧ є саудівський “Аль-Хіляль”, який здолав у фіналі японську “Ураву”.