Дніпрянка Надія Кіченок завершила виступи на турнірі WTA у Римі

Українська тенісистка Надія Кіченок вибула у другому колі парного розряду турніру WTA 1000 у Римі.
Надія виступала з Александрою Крунич із Сербії. У другому раунді їхніми суперницями були сьомі сіяні Крістіна Букша з Іспанії та Ніколь Меліхар-Мартінес із США.
Перша партія завершилася перемогою Букші та Меліхар-Мартінес на тай-брейку. У другому сеті Кіченок і Крунич вели 5:2 і мали сетбол, але втратили всю перевагу, програвши п’ять геймів поспіль.
Нагадаємо, Надія та Александра стартували на івенті в Римі перемогою над Ульрікке Ейкері та Квінн Глісон (Норвегія / США). Її сестра, Людмила Кіченок, не пройшла перше коло в парі з американкою Дезіре Кравчик.
Читайте також:


