Новак Джокович учетверте виграв US Open: серб розгромив першу ракетку Росії

У Нью-Йорку завершився четвертий у сезоні турнір серії Grand Slam – Відкритий чемпіонат США з тенісу (US Open).

У вирішальному матчі Новак Джокович розібрався у трьох партіях з Даніїлом Мєдвєдєвим.

Тенісисти вже зустрічалися у фіналі US Open у 2021 році. Тоді перемогу здобув Мєдвєдєв – 6:4, 6:4, 6:4. Джокович отримав шанс помститися росіянину та поборотися за свій четвертий титул чемпіонату.

Серб без особливих проблем записав перший сет у свій актив. У другій партії спортсмени вели напружену боротьбу і лише на тай-брейку Джокович дотиснув Мєдвєдєва. Згодом помилки росіянина стали для нього фатальними знову 3:6 на користь Новака.

Джокович “всуху” розгромив Даніїла – 3:0 (6:3, 7:6, 6:3). Поєдинок тривав 3 години 16 хвилин.

36-річний серб став абсолютним рекордсменом за кількістю завойованих нагород на турнірах Великого шолома у Відкриту еру (24), обійшовши навіть Серену Вільямс.

Крім того, за підсумками стартового кола Джокович гарантував собі повернення на перше місце світового рейтингу. Серб провів найбільшу кількість тижнів у цьому в статусі – 389.