Кам’янський тренер виборов срібну нагороду на “Іграх мужніх”

Кам’янський тренер з шахів Едуард Либа виборов срібну нагороду для Петриківської громади.

9 вересня у День фізичної культури та спорту України у Магдалинівці Новомосковського району пройшов Чемпіонат ВФСТ “Колос” серед найсильніших спортсменів сільських, селищних та міських громад Дніпропетровщини, присвячених 32-м роковинам Незалежності України, під назвою “Ігри мужніх”.

Змагання зібрали понад 300 спортсменів з 16 територіальних громад. Учасники перевіряли свої сили в 8 видах спорту та у командних заліках з настільного тенісу, дартсу, шахів, шашок, гирьовому спорту, пляжному волейболу серед жінок та пляжному волейболу серед чоловіків, перетягування линви.

У змаганнях взяв участь кам’янський тренер з шахів Едуард Либа, який виборов “срібло” чемпіонату.

– Представляючи Петриківську громаду на змаганнях з шахів мені вдалося вибороти друге місце в індивідуальному заліку серед чоловіків, – зазначив Е.Либа. – Серед жінок вихованка Петриківського шахового клубу Єлизавета Пацора також посіла 2-ге місце. І в командному заліку з шахів Петриківська громада була на 2-му місці.

Єлизавета – вихованка кам’янського тренера Валерія Полташевського.