Стали відомі учасники другого етапу ЧС-2023 з баскетболу

В Індонезії, Японії та Філіппінах продовжується чемпіонат світу-2023 з баскетболу.

На першому етапі участь в змаганнях брали 32 збірні. Вони були поділені на вісім квартетів. Перші дві команди виходили у наступний раунд, а треті та четверті місця визначали 17-32 позиції турніру.

Лідерами у кожній групі стали збірні з трьома перемогами. Серед них – чинний чемпіон світу Іспанія, яка обіграла Кот-Д’Івуар, Бразилію та Іран.

Сенсацією чемпіонату стала Франція. На попередній світовій першості французи здобули “бронзу”, однак цьогоріч стали третіми у першому раунді і вибули з боротьби за нагороди.