Луганська “Зоря” програла перший матч “Славії” у відбірковому плей-оф Ліги Європи

Матч у Празі завершився перемогою господарів – 2:0.

Як відомо, празька “Славія” вибила з турніру “Дніпро-1”. Українські вболівальники дуже сподівались, що луганчани, які кваліфікувалися безпосередньо до відбіркового плей-оф у статусі бронзових призерів чемпіонату України, зуміють помститись за дніпрян. Проте надії не справдилися.

Матч проходив при тотальній перевазі господарів. Вони завдали 27 ударів у бік воріт “Зорі”, з них 12 – в площину воріт. Проте гостям вдавалося тримати нічийний рахунок до 81-ї хвилини. Коли після подачі кутового гол у ворота гостей забив нігерієць Мухамед Тіджані.

А на четвертій компенсованій хвилині другого тайму другий м’яч забив Масопуст. Хавбек залишився без нагляду у воротарській зоні та встановив остаточний рахунок – 2:0.

Матч-відповідь команди проведуть матч-відповідь за тиждень, 31 серпня. Номінально домашня для “Зорі” зустріч відбудеться в польському Любліні.

У разі вильоту з Ліги Європи команда Ненада Лалатовича восени зіграє у груповому раунді Ліги конференцій.