Стало відомо, з ким зустрінеться збірна України з баскетболу у півфіналі пре-кваліфікації до Олімпіади-2024

Баскетбольна збірна України в півфіналі прекваліфікації на Олімпійські ігри-2024 зіграє проти збірної Хорватії.

Українці, як відомо, у своїй групі стали другими й повинні були зіграти з першою командою квартету D. В цій групі переможцем стала збірна Хорватії, яка привезти на цей турнір дуже сильну команду.

Матч пройде у п’ятницю, 18 серпня. Точний час буде оголошено пізніше.

Збірна України посіла 2 місце у групі С. Наші хлопці в першій грі перемогли Болгарію – 80-71, у другій – Ісландію – 82:69, а в третій поступилися збірній Туреччини – 72:85.

Збірна Хорватії зайняла перше місце у групі D. У першому матчі вона перемогла збірну Швеції – 99:67, у другому перемогла Бельгію – 86:55, а в останній грі в напруженому поєдинку перемогли Нідерланди – 89:81.

Лише переможець пре-кваліфікаційного турніру отримає місце на олімпійському кваліфікаційному турнірі у Парижі.

Раніше чоловіча збірна України жодного разу не брала участь у фінальній частині баскетбольних змагань на Олімпіаді.